Hakkımızda

Kaan Zımpara

HOŞGELDİNİZ!

İnternet sitemizde ürettiğimiz ürünleri inceleyebilir yada firmamız hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz...

Kaan Zımpara, zımpara ve cila bezini Türkiye kuyumculuk sektörüne ilk olarak kazandıran firmadır.

Firmamız zımpara tedarik etmenin yanısıra imalat sorunlarına da çözüm üretir. Hali hazırda yurt içi ve yurtdışı satışlarını (20 ülkeye) gerçekleştirmektedir.

Mükemmel sonuçların elde edilebilmesi için, müşterilerine özel üretimler ve uygulamalar da geliştirmektedir. Verdiği hizmetin kalitesini her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak geliştirme gayretindedir.

Şirketimiz hakkında daha detaylı almak için, iletişim panelini kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular ve diğer herşey için bize ulaşın...Amacımız

Amacımız, hizmet kalitemizi arttırarak tüm kullanıcıların memnuniyetini yükseltmektir. Firmamız tasarımcı ve yenilikçi yapısıyla sektöründe hak ettiği mevkiye ulaşmıştır. Ayrıca bundan sonraki dönemde de yatırımlarına ağırlık vererek yenilikçi yapısını tüm kullanıcıların hizmetine sunmaya devam edecektir.

 

 

NEDEN KAAN ZIMPARA ?

1.Konusunda UzmanKaan Zımpara, 1994 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Zımpara ve Cila bezini, Türkiye kuyum sektörüne ilk olarak kazandıran firmadır. Öncü ve yenilikçi yapısıyla, sektöründe hak ettiği mevkiye ulaşmıştır.

2.Kaliteli Hizmetİşini severek yapan kadrosu ile birlikte, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Verdiği hizmetin kalitesini her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, geliştirme gayretindedir. Bu konudaki hassasiyetleri dünya çapında, birçok müşterisi tarafından bilinmektedir.

3.%100 Müşteri MemnuniyetiŞirketin başlıca amacı, hizmet kalitesini arttırarak müşteri memnuniyetini yükseltmektir. Çünkü tüm enerjisini ve başarılarını bundan kazanır. Ayrıca profesyonel yaklaşımıyla, çözümsüz hiç bir problemin olmadığına inanır. Sizleri yarı yolda bırakmaz.